Şartlar ve Koşullar

Bu şartlar ve koşullar (“Sözleşme”), turkishemarket.com web sitesini (“Web Sitesi”), “turkishemarket” mobil uygulamasını (“Mobil Uygulamasi”) ve bunlarla ilgili herhangi bir ürün ve hizmeti kullanımınıza ilişkin genel hüküm ve koşulları ortaya koymaktadır. (topluca “Hizmetler”). Bu Sözleşme, siz (“Kullanıcı”, “siz” veya “sizin”) ile bu sitde satis yapan Sirketler, “(biz”,bize” veya “bizim”) arasında yasal olarak bağlayıcıdır. Hizmetlere erişerek ve bunları kullanarak, bu Sözleşmenin şartlarını okuduğunuzu, anladığınızı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi kabul etmektesiniz. Bu Sözleşmeyi bir işletme veya başka bir tüzel kişilik adına yapıyorsanız, söz konusu kuruluşu bu Sözleşme’ye bağlama yetkiniz olduğunu beyan etmek zorundasiniz. Kullanici vey Üye olarak böyle bir yetkiniz yoksa veya bu Sözleşmenin şartlarını kabul etmiyorsanız, bu Sözleşmeyi kabul etmemelisiniz. Böyle durumda bu sitedeki Hizmetlere erişemez ve bunları kullanamazsınız. Bu Sözleşmenin elektronik olmasına ve sizin tarafınızdan fiziksel olarak imzalanmamasına rağmen sizinle Türkishemarket saticilari arasında bir sözleşme olduğunu ve Hizmetleri kullanmak isteyim tüm sarlari  kabul etmektesiniz.

Hesaplar ve üyelik

Turkishemarket.com Portalına üye olup hizmetleri kullanmak için en az 18 yaşında olmalısınız. Hizmetleri kullanarak ve bu Sözleşmeyi kabul ederek en az 18 yaşında olduğunuzu garanti ve beyan edersiniz. Hizmetlerde bir hesap oluşturursanız, hesabınızın güvenliğini sağlamaktan siz sorumlusunuz ve hesap altında gerçekleşen tüm faaliyetlerden ve bununla bağlantılı olarak yapılan diğer işlemlerden tamamen siz sorumlusunuz. Siz oturum açıp Hizmetleri kullanmaya başlamadan önce yeni hesapları izleyebilir ve inceleyebiliriz. Her türlü yanlış iletişim bilgilerinin verilmesi, hesabınızın feshedilmesine neden olacaktır. Hesabınızın yetkisiz kullanımını veya diğer güvenlik ihlallerini derhal bize bildirmelisiniz. Bu tür eylemler veya ihmaller sonucunda maruz kalınan her türlü zarar da dahil olmak üzere, sizin tarafınızdan yapılan herhangi bir eylem veya ihmalden sorumlu olmayacağız. Bu Sözleşmenin herhangi bir hükmünü ihlal ettiğinizi veya davranışınızın veya içeriğinizin itibarımıza ve iyi niyetimize zarar verme eğiliminde olduğunu belirlersek hesabınızı (veya herhangi bir bölümünü) askıya alabilir, devre dışı bırakabilir veya silebiliriz. Hesabınızı yukarıdaki nedenlerle silersek, Hizmetlerimize yeniden kaydolamazsınız. Daha fazla kaydı önlemek için e-posta adresinizi ve İnternet protokol adresinizi engelleyebiliriz.

Yetişkin içerik

Hizmetlerde belirli yetişkinlere veya yetişkinlere yönelik içerik bulunabileceğini lütfen unutmayın. Yetişkinlere uygun veya yetişkinlere uygun içeriğin bulunduğu durumlarda, 18 yaşından küçük veya geçerli herhangi bir yargı alanının yasaları uyarınca bu tür içeriğe erişmesine izin verilmeyen kişiler bu tür içeriğe erişemez. 18 yaşın altındaki herhangi birinin Hizmetler aracılığıyla bir işlem yapmak istediğini öğrenirsek, 1998 tarihli Uluslararası Çocukların Çevrimiçi Gizliliğini Koruma Yasası (“COPPA”) uyarınca doğrulanmış ebeveyn iznine ihtiyacımız olacak. Hizmetlerin belirli alanları, hiçbir koşulda 18 yaşın altındaki çocuklara sunulmayabilir.

Faturalandırma ve ödemeler

Tüm ücretleri bir ücret veya ücretin vadesi geldiği ve ödeneceği tarihte yürürlükte olan ücretler, masraflar ve faturalandırma koşullarına uygun olarak ödemek ile yükümlüsünüz. Abone olduğunuz Hizmetler için otomatik yenileme etkinleştirilirse, seçtiğiniz vadeye göre otomatik olarak ücretlendirilirsiniz. Hassas ve özel veri alışverişi, SSL güvenli bir iletişim kanalı üzerinden gerçekleşir ve dijital imzalarla şifrelenir ve korunur ve Kullanıcılar için mümkün olduğunca güvenli bir ortam oluşturmak için Hizmetler ayrıca PCI güvenlik açığı standartlarına uygundur. Ek güvenlik ve koruma için kötü amaçlı yazılım taramaları düzenli olarak gerçekleştirilir. Bize göre, satın alma işleminiz yüksek riskli bir işlem teşkil ediyorsa, bize geçerli bir fotoğraflı resmi kimliğinizin bir kopyasını ve muhtemelen kullanılan kredi veya banka kartı için yakın tarihli bir banka ekstresinin bir kopyasını vermenizi isteyeceğiz. Satın almak için. Ürünleri ve ürün fiyatlarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkımız saklıdır. Ayrıca bize verdiğiniz herhangi bir siparişi reddetme hakkımız da saklıdır. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, kişi başına, hane başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı, aynı kredi kartı ve/veya aynı fatura ve/veya sevkiyat adresini kullanan siparişler tarafından veya altında verilen siparişleri içerebilir. Bir siparişte değişiklik yapmamız veya iptal etmemiz durumunda, siparişin verildiği sırada verilen e-posta ve/veya fatura adresi/telefon numarası ile iletişime geçerek sizi bilgilendirmeye çalışabiliriz.

Bilginin doğruluğu

Bazen Hizmetlerde, promosyonlar ve tekliflerle ilgili olabilecek yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Hataları, yanlışlıkları veya eksiklikleri düzeltme ve bunları değiştirme hakkını saklı tutarız.